0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Qeveria i miratoi ndryshimet e gjashtë ligjeve kryesore për procesin e digjitalizimit

 Qeveria në seancën e sotme i miratoi ndryshimet e ligjeve për letërnjoftim, për numrin amë, për shtetësi, për emrin personal, për dokumentet e udhëtimit të shtetasve të Republikës së Maqedonisë së veriut dhe për regjistrimin e banimit dhe qëndrimit të qytetarëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle