0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Qeveria greke javën e ardhshme do t’i bëjë të ditur masat për të pavaksinuarit

Korniza e mënyrës në të cilën do të funksionojnë ekonomia dhe shoqëria në Greqi në periudhën e ardhshme dhe kufizimet që siç duket do të vlejnë vetëm për të pavaksinuarit, qeveria greke do t’i bëjë të ditur gjatë javës së ardhshme, me siguri të martën, siç ka njoftuar zëdhënësi qeveritar, Janis Ikonomu, duke folur për televizionin “Skaj”, njofton korrespondentja e MIA-s në Athinë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle