0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Qeveria funksionon në kapacitet të plotë, përveç plotësimit të vendit të Milevskit nuk planifikohet rikonstruim

- Përveç zgjedhjes së ministrit të ri të Vetëqeverisjes Lokale pas dorëheqjes së atij të deritanishmit, nuk planifikohen ndryshime të tjera në kabinetin qeveritar. Kryeministri Dimitar Kovaçevski dje deklaroi se Qeveria funksionon me kapacitet të plotë dhe se nuk planifikohet rikonstruim.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle