0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Qeveria e shqyrton Planin e ri nacional për menaxhimin e cilësisë në sektorin publik

Qeveria, në seancën e sotme të 85-të, e shqyrtoi Informacionin për fillimin e përgatitjes së Planit të ri nacional për menaxhimin e cilësisë në sektorin publik në Republikën e Maqedonisë së Veriut 2023-2025, të përgatitur nga Ministria e Shoqërisë Informatike dhe Administratës (MSHIA).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle