Evropë SQEvropë.Portal SQ

Qeveria e re holandeze dha betimin 299 ditë pas zgjedhjeve

 Qeveria e katërt e kryeministrit holandez Mark Rute sot dha betimin, një rekord prej 299 ditëve pas zgjedhjeve të fundit dhe një vit pas administrata e tij paraprake ishte e detyruar të japë dorëheqje.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle