0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Qeveria e përcaktoi ribalancin e Buxhetit për vitin 2022

Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut në seancën e sotme të 47-të e miratoi propozimin për ndryshimin dhe plotësimin e Buxhetit të Republikës së Maqedonisë së Veriut për vitin 2022.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle