0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Qeveria e miratoi Propozim-ligjin për ratifikim të Marrëveshjes për siguri me ushqim në Ballkanin Perëndimor

Qeveria në mbledhjen e sotme e shqyrtoi dhe miratoi Propozim-ligjin për ratifikim të Marrëveshjes për bashkëpunim në fushën e mekanizmave për siguri me ushqim në Ballkanin Perëndimor propozuar nga Ministria e Punëve të Brendshme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle