0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQ

Qeveria e miratoi Programin për reforma ekonomike 2022 – 2024

- Qeveria në mbledhjen e sotme të tetë e miratoi programin për reforma ekonomike (PRE 2022 – 2024), në të cilin janë identifikuar sfidat kyçe të cilat duhet të përforcojnë konkurrencën dhe rritjen e ekonomisë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle