0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQ

Qeveria e miratoi Marrëveshjen për bashkëpunim afarist-teknik mes EMV dhe BEG

Qeveria në seancën e sotme të katërt e miratoi tekstin e Marrëveshjes për bashkëpunim afarist-teknik, me të cilin rregullohen të drejtat e ndërsjella të Prodhimit të ngrohjes Ballkan enerxhi (BEG) dhe Elektranat e Maqedonisë së Veriut (SHA EMV).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle