Evropë SQEvropë.Portal SQ

Qeveria e Bullgarisë dhe e Polonisë u bënë thirrje qytetarëve të tyre për t’u larguar nga Rusia

Qeveria e Bullgarisë dhe e Polonisë u bërë thirrje qytetarëve të tyre të cilët janë ende në Rusi menjëherë të largohen nga ai shtet. Sipas Gaardian, kjo do të mund të jetë lëvizje e cila do të çojë deri në rrëmujë edhe më të madhe në vendkalimet kufitare, duke e pasur parasysh që shumë njerëz ikin nga Rusia nga mobilizimi.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle