0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Qeveria e autorizoi ambasadorin Talevski që të shprehë pëlqim për pranimin e Suedisë dhe Finlandës në NATO

Qeveria e ka autorizuar ambasadorin Dane Taleskin që të shprehë pëlqimin për pranimin e Suedisë dhe Finlandës në NATO.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle