0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Qeveria do të mbajë mbledhjen e rregullt të 92-të dhe tre mbledhje tematike

Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut sot do të mbajë mbledhjen e rregullt të 92-të me më shumë pika në rendin e ditës dhe nga programi i saj për punë dhe në interes të qytetarëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle