0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Qeveria do të mbajë mbledhjen e rregullt të 87-të

Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut, sot, me fillim në orën 12:00, do të mbajë mbledhjen e rregullt të 87-të me më shumë pika në rendin e ditës nga programi i saj për punë dhe në interes të qytetarëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle