0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Qeveria do të mbajë mbledhjen e rregullt të 101-të

Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut, sot do të mbajë mbledhjen e rregullt të 101-të me më shumë pika nga programi i saj për punë dhe në interes të qytetarëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle