0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Qeveria do të mbajë mbledhje tematike për iniciativa dhe aktivitete të vendeve të Ballkanit Perëndimor

- Qeveria sot përmes lidhjes video-konferenciere do ta mbajë mbledhjen e 110-të tematike, në të cilën do të shqyrtohen informacionet për negociatat e bëra për harmonizimin e Deklaratës së përbashkët për rrjedhë të lirë të të dhënave në rajonin e Ballkanit Perëndimor dhe të Deklaratës së përbashkët për Ballkanin Perëndimor Interoperabil.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle