0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Qeveria do ta mbajë seancën e 104-t

 Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut, sot në mesditë do ta mbajë seancën e rregullt të 104-t me disa pika nga programi i saj për punë dhe me interes së qytetarëve.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle