Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Qeveria bullgare vendosi ta vazhdojë regjistrimin fizik deri më 10 tetor

Qeveria e përkohshme bullgare vendosi ta vazhdojë afatin e regjistruesve për një javë dhe ata do të mund t'i vizitojnë amvisëritë, ndërtesat dhe shtëpitë deri më 10 tetor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle