0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Qeveria ashpër i demanton të pavërtetat tendencioze për kinse devijimin nga protokolli për intonimin e himneve

- Qeveria ashpër e demanton dhe e hedh poshtë si dezinformatë atë që është publikuar në shumë media dhe portale për kinse disa devijime me qëllim të disa pjesëve, gjegjësisht strofave nga himni i Maqedonisë së Veriut gjatë pritjes zyrtare të kryetarit të Qeverisë së Bullgarisë, Kiril Petkov.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle