0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Qeveria: Propozimi i vetëm zyrtar për zgjidhjen e kontestit midis Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë është ai portugez

Për Qeverinë e Republikës së Maqedonisë, zyrtar është propozimi i paraqitur gjatë presidencës portugeze me Bashkimin Evropian. Besojmë se ai propozim mundëson zgjidhje të pranueshme për të gjitha palët.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle