0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQShoqëri SQ

Qeveri: Përdorimi personal i kanabisit nuk është vepër penale

Dispozitat aktuale nga Kodi penal (KP) parashikojnë se vepër penale është lëshimi në qarkullim dhe shitja e kanabisit dhe I drogave tjera narkotike, sqarojnë nga Qeveria.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle