0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Qeveria: Me 14,9 milionë denarë do të financohen më shumë projekte infrastrukturore në komunitetet rome

Me 14,9 milionë denarë do të financohen më shumë projekte infrastrukturore në komunitetet rome në Kriva Pallankë, Kavadar, Prilep, Koçan, Raknovc, Dellçevë dhe Shuto Orizare.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle