0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Qeveri: Mbledhja e përbashkët e dy qeverive, Repubulikës së Maqedonisë së Veriut dhe Republikës së Kosovës i konfirmon interesat për Ballkanin Perëndimor si rajon i paqes së qëndrueshme

Butoni Kthehu në krye
Mbylle