0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Qeveri: Fuqishëm e kundërshtojmë korrupsionin dhe veprojmë sipas raporteve ndërkombëtare

Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut me kujdes të madh i rishikon të gjitha gjetjet dhe aspektet e raportit të Departamentit të Shtetit, ku vërejtjet do të adresohen deri te aktorët e prekur me qëllim sa më shumë të forcojmë politikat antikorruptuese dhe të përmirësojmë klimën investuese në vend.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle