0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Qershori më i ngrohtë dhe më i lagësht në krahasim me vlerat mesatare shumëvjeçare

- DPHM njoftoi se sipas matjeve dhe vëzhgimeve në stacionet meteorologjike në vend, qershori i vitit 2022 karakterizohet si më i ngrohtë se zakonisht dhe muaj i lagësht në krahasim me vlerat mesatare shumëvjeçare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle