0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Qëndrim të përkohshëm në Maqedoninë e Veriut për edhe 57 shtetas të Afganistanit

 Në Aeroportin Ndërkombëtar Shkup sot mbërriti një grup prej 67 shtetasve të Afganistanit, të punësuar në Institutin Demokratik Kombëtar (NDI) dhe në Fondacionin Kombëtar për Demokraci (NED dhe anëtarët e familjeve të tyre.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle