0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Qendra Hetimore pranë PTHP fillon të funksionojë, në vijim është furnizimi i pajisjes

Qendra Kërkimore në PTHP Shkup ngadalë po fillon të funksionojë – ka hetues dhe në vijim është furnizimi i pajisjes së nevojshme për forenzikë dhe hetime financiare. Në funksion tashmë është vendosur një pjesë serioze dhe deri në fund të vitit pritet që Qendra Hetimore të jetë 80 për qind funksionale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle