0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Që nga shtatori i vitit të kaluar deri më tani janë arrestuar 479 persona të kërkuar me urdhër-arrest

Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski në profilin e tij në Fejsbuk kumtoi se në periudhën e kaluar janë privuar nga liria 251 persona, ndërsa  nga shtatori i vitit 2020 e deri më tani janë arrestuar 479 persona të kërkuar nga urdhër-arrestet qendrore dhe ndërkombëtare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle