Evropë SQEvropë.Portal SQ

Qarkullimi i virusit po përshpejtohet në shtet, konfirmon ISHP-ja në Francë

“Rikthimi i epidemisë është konfirmuar” në Francë dhe po fillon të vërehet në spitalet, thuhet në raportin e Agjencisë shëndetësore në Francë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle