0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Putini u bëri thirrje ushtarëve ukrainas ta marrin pushtetin nga “narkomanët dhe neonazistët” në Kiev

 Presidenti rus Vladimir Putini sot i bëri thirrje personelit ushtarak të forcave të armatosura ukrainase ta marrin në duart e tyre pushtetin në Kiev.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle