Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Putini shpreson në zgjidhje të krizës në Ukrainë, por “nuk është thjeshtë”

- Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin sot shfaqi shpresë se Moska dhe Perëndimi do të gjejnë zgjidhje për krizën e sigurisë rreth Ukrainës.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle