0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Putini pas takimit me Erdoganin: Partnerlt evropianë ta falënderojnë Ankaranë për funksionimin e Rrjedhës turke

Gazsjellësi "Rrjedha jugore” po punon pa ndërprerje dhe për këtë partnerët evropianë duhet t’i jenë mirënjohës Turqisë, deklaroi sot presidenti rus Vladimir Putin në takimin me homologun e tij turk Rexhep Taip Erdogan në Soçi.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle