Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Putini nënshkroi dekret për zbatimin e masave të veçanta ekonomike si përgjigje e sanksioneve të vendosura

Presidenti rus Vlladimir Putin nënshkroi dekret për zbatimin e masave speciale ekonomike kundër SHBA-së dhe vendet që iu bashkuan, si përgjigje e sanksioneve të vendosura kundër Rusisë për shkak të agresionit ndaj Ukrainës.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle