0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASESvet.Slajder SQ

Putini në bisedë telefonike me Makronin dhe Shollcin për dialogun dhe eksportin e grurit

- Presidenti rus Vladimir Putin sot përmes telefonit ka biseduar me presidentin francez Emanuel Makron dhe me kancelarin gjerman Ollaf Shollc me çka i ka informuar se pala ruse është e hapur për ripërtëritjen e dialogut me Kievin.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle