Botë SQBotë.Portal SQ

Putini “me siguri” do të vendosë gjendje lufte në Rusi që t’i mbështesë përpjekjet ushtarake, pohon shefja e inteligjencës amerikane

Presidenti i Rusisë., Vladimir Putin pret që të bëhet më i paparashikueshëm dhe mund të urdhërojë gjendje lufte në Rusi që t'i mbështes ambiciet e tij në Ukrainë, theksoi sot drejtoresha e Inteligjencës kombëtare të SHBA-së, Evril Hejns.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle