0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Putini i nënshkroi ligjet për aneksimin e katër rajoneve të Ukrainës drejt Rusisë

Presidenti rus Vladimir Putin sot i nënshkroi ligjet me të cilat katër rajonet ukrainase Donjeck, Lugansk, Herson dhe Zaporozhje i bashkohen Rusisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle