Evropë SQEvropë.Portal SQ

Putini dhe Llukashenko të shqetësuar për shkak të shpërndarjes së ushtarëve polakë në kufirin me Bjellorusinë

- Presidentët e Rusisë dhe Bjellorusisë, Vlladimir Putin dhe Aleksandar Llukashenko sot biseduan për krizën e emigrantëve në kufirin bjellorus - polak dhe deklaruan se janë të shqetësuar për shkak të pranisë së ushtarëve polakë, transmetoi agjencia shtetërore bjelloruse e lajmeve Bellta.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle