Evropë SQEvropë.Portal SQ

Putin: Vijon gara për armatim

Vijon gara për armatim midis Rusisë dhe SHBAs-së, e cila filloi pasi Uashingtoni u tërhoq nga Marrëveshja për kufizimin e sistemit për mbrojtje antiraketore, deklaroi sot presidenti rus Vladimir Putin.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle