0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASESvet.Slajder SQ

Putin: Vendosja e zonës së fluturimeve të ndaluara mbi Ukrainën do të kishte “pasoja kolosale dhe katastrofale” për mbarë botën

Presidenti rus Vlladimir Putin sot deklaroi se çdo vend që do të tentojë të vendosë zonë të fluturimeve të ndaluara mbi Ukrainën, për Moskën do të jetë vend që ka vendosur të hyjë në konflikt.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle