Evropë SQEvropë.Portal SQ

Putin: Vendimi për njohjen e Donjeckut dhe Luganskit do të sillet të hënën

Vendimi për njohjen e pavarësisë së Republikave Popullore të Donjeckut dhe Luganskit (RPD dhe RPL) do të sillet të hënën, ka deklaruar sot presidenti rus, Vllarimir Putin, transmeton DPA.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle