Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Putin: Ukrainasve u është shpërlarë truri

Derisa zgjasin negociatat ndërmjet Rusisë dhe Ukrainës, presidenti rus Vladimir Putin iu drejtua Këshillit për siguri kombëtare të Rusisë, duke theksuar se pushtimi po shkon sipas planit dhe se ushtarët rusë po bëhen heronj.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle