0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Putin: SHBA dhe NATO duhet të jenë përgjegjës për shpenzimet për rimëkëmbjen e Afganistanit

Presidenti rus Vladimir Putin sot u bëri thirrje për bashkëpunim të ngushtë në mes forcave të armatosura të vendeve-anëtare të Organizatës për bashkëpunim të Shangait.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle