Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Putin pohoi se numri i sulmeve kibernetike ndaj Rusisë po rritet

Presidenti rus Vlladimir Putin tha sot se numri i sulmeve kibernetike ndaj Rusisë nga strukturat shtetërore të huaja është shumëfishuar dhe se Rusia duhet të forcojë mbrojtjen e saj kibernetike duke reduktuar përdorimin e softuerëve dhe pajisjeve të huaja.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle