0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Putin kërkon nga NATO-ja garanca se nuk do të zgjerohet drejt lindjes

Presidenti rus, Vlladimir Putin deklaroi se Moska do të kërkojë garanca perëndimore të cilat do të parandalojnë çfarëdo lloj zgjerimi të NATO-s dhe sistemim të armatimit në afërsi të kufijve të vendit të tij, kërkesë që vjen për shkak të druajtjeve nga invazioni rus në Ukrainë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle