Evropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Putin ka nënshkruar dekret për shtetësi për banorët e Hersonit dhe Zaporozhjes

Presidenti rus Vlladimir Putin sot ka nënshkruar dekret, me të cilin thjeshtëzohet procesi i dhënies së shtetësisë ruse për banorët e rajoneve ukrainase Herson dhe Zaporozhje, të cilat janë nën kontroll të forcave ruse.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle