Evropë SQEvropë.Portal SQ

Putin: Duhet të punohet me Qeverinë talebane të Afganistanit

Qeveria afgane e formuar nga talebanët nuk është përfaqësuese dhe inkluzive, por me rëndësi thelbësore është që të punohet me të, deklaroi sot presidenti rus Vladimir Putin  në mbledhjen e përbashkët të liderëve të Organizatës për marrëveshje për siguri kolektive (OMSK) dhe Organizatën e Shangajit për bashkëpunim.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle