Evropë SQEvropë.Portal SQ

Putin dhe Mishell: Sa më shpejtë të zgjidhet kriza e emigrantëve në kufirin mes Bjellorusisë dhe BE-së

- Presidenti rus Vlladimir Putin  dje në bisedë telefonike me kryetarin e Këshillit Evropian, Sharl Mishel, theksoi se qëllimet e vendeve evropiane të vendosin sanksione të reja ndaj Bjellorusisë janë kontraproduktive.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle