Evropë SQEvropë.Portal SQ

Putin: Deri në vitin 2035 Rusia do të mund të bëhet një ndër eksportuesit më të mëdhenj të hidrogjenit

Deri në vitin 2035 Rusia do të mund të bëhet një ndër prodhuesit dhe eksportuesit më të mëdhenj botëror të hidrogjenit, deklaroi sot presidenti rus Vladimir Putini gjatë takimit me një përfaqësues të biznesit italian.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle