0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Pushtimi i Ukrainës do të jetë “shumë i vështirë” për Rusinë, thotë sekretari britanik i Mbrojtjes

Sekretari britanik i Mbrojtjes Ben Valas vlerësoi se Rusia po përballet me "një sfidë të madhe" për të hyrë në qytetet më të mëdha të Ukrainës, ku forcat e armatosura dhe civilët me siguri do t'i refuzojnë trupat armike që po afrohen përmes të gjitha mjeteve në dispozicion, lajmëroi Bi-Bi-Si.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle