0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Punonjësit në administratë dhe jurisprudencë me ndërprerje dyorëshe të punës

Punonjësit në administratë dhe në jurisprudencë sot dhe nesër nuk do të punojnë nga ora 10 deri në 12. Shkak për ndërprerjen e punës janë kërkesat për pagesën e pagës minimale dhe rritjen lineare të pagave tjera për 2.806 denarë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle