0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Punëtori “Program planor për një Shkup të gjelbër dhe human”

Në organizim të Qytetit Human të Gjelbër, sot dhe nesër në sallën e madhe të Këshillit të Qytetit të Shkupit do të mbahet punëtori me temë "Programi planor për një Shkup të gjelbër dhe human".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle